O nas

Nasza Agencja istnieje na rynku od 1993 roku. W ciągu tych długich lat, wypełnionych spotkaniami z wieloma ludźmi, z wieloma szczęśliwymi
i dramatycznymi sytuacjami, zdobyliśmy doświadczenie, które dziś procentuje i plasuje nas w ścisłej czołówce agencji wyłącznych  TUiR WARTA S.A. w Polsce. Dowodem na wysoką jakość naszych usług jest Certyfikat Jakości Współpracy wydany przez TUiR Warta S.A., który poświadcza nasz profesjonalizm i zaangażowanie. Zaufanie to poczucie, wiara, że druga strona będzie nam doradzać i działać w dobrej intencji, myśląc nie wyłącznie o sobie, a o korzyściach drugiej strony. To, które zbudowaliśmy wśród naszych Klientów, w różnych grupach społecznych - pracowników fizycznych, przedstawicieli wolnych zawodów, administracji, biznesu - jest naszym najcenniejszym kapitałem. Ubezpieczamy nie tylko duże przedsiębiorstwai, znanych deweloperów, ale też małe, kilkuosobowe firmy.
W szczególności specjalizujemy się w obsłudze sektora średniego.

Służymy fachową radą i pomocą w doborze najodpowiedniejszych dla Państwa rozwiązań. Jesteśmy z Klientem w każdej sytuacji - nie tylko gdy płaci składkę, ale także, a może w szczególności w sytuacjach trudnych, gdy Klient oczekuje pomocy w chwili wystąpienia szkody. Zapraszamy do  kożystania z naszych usług !

 

 

Certyfikat Jakości Współpracy

certyfikat 2008r

 

Dyplom

Dyplom

certyfikat 2009r

Zloty agent 2010

Majatek 2011

Zycie 2011

Klub Milion 2011

 

 

 

 

 

2010 WARTA TUiR Agencja Autoryzowana   •   Wszelkie prawa zastrzeżone
Agencja Autoryzowana TUiR WARTA S.A.
ul. Grzegórzecka 47/3
30-033 Kraków
powered by mtCMS